EURUS - SMOG HOG SERİSİ ELEKTROSTATİK FİLTRELER

Endüstriyel Mutfaklarda Yağ Dumanı ve Koku Filtrasyonu

Smog Hog Elektrostatik Filtrasyon Üniteleri, mutfaklarda oluşan yağ dumanı emisyonlarının tutulması için en etkin ve ekonomik çözümdür.

Ticari mutfak havalandırma ve hava temizleme endüstrisinde çok bilinen bir marka olan Smog Hog üniteler pişirme esnasında oluşan yağ dumanı formundaki emisyonları elektrostatik filtrasyon teknolojisini kullanarak filtre ederler. Metal filtre elemanları yıkanarak sürekli kullanıldığından, yüksek maliyetli filtre değişimi gerektirmez. Filtre elemanlarının düzenli olarak, ünite uyarı lambası aktif olduğunda, yıkanarak tekrar yerleştirilmesi sistemin problemsiz çalışması için yeterlidir.

Smog Hog mutfak emisyonu kontrol sistemleri düşük direnç değerleri nedeni ile yeni projeler yanı sıra, mevcut mutfak havalandırma kanal yapısına da eklenerek mutfak egzozlarında yağ dumanı ve koku problemlerinin giderilmesinde kullanılır.

Söz konusu sistemler AVM food court uygulamaları veya yan yana birden fazla mutfak işleten tesisler için, her bir mutfağa özel kurulabildiği gibi, planlanan ya da çalışmakta olan merkezi mutfak havalandırma tesislerine de eklenebilir.

Smog Hog üniteler koku kontrolü için kullanılacak filtrelerden önce kullanıldığında aktif karbon gibi filtre malzemelerinin yağ filmi ile kaplanarak kısa zamanda işlevini yitirmesini önlediğinden işletmeler için ciddi maliyet avantajları sağlar.

ÇERKEŞLİ OSB MAH. İMES 8. CAD.
İMES OSB SİT.FABRİKA APT. NO:6
41455 DİLOVASI - KOCAELİ

+90 262 502 17 30(Pbx)
+90 262 502 18 66(Fax)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.