EURUS
  

HAVA TEMİZLEME

Hava temizleme, özellikle son yıllarda artan çevre bilinci ve iş sağlığı güvenliği kriterleri çerçevesinde çoğu irili ufaklı işletme açısından gündemde olan bir konudur.

 AES, ana sanayi ve yan sanayide her türlü emisyon probleminin çözümü için gereken endüstriyel hava temizleme sistemlerinin projelendirmesi, üretimi ve kurulumu konularında 1992’den bu yana etkin olarak çalışmaktadır.

AES endüstriyel hava temizleme sistemleri konusunda temel olarak iki alanda hizmet vermektedir:

  • Fabrikalarda/üretim tesislerinde prosese özel sağlanan çözümler ile, kirlilik oluşturan emisyonların filtre edilerek mümkünse iç ortama geri döndürülmesi,
  • Endüstriyel mutfaklarda pişirme gruplarının oluşturduğu yağ dumanı ve kokunun filtre edilerek dış ortama tahliye edilmesi.

Hava temizleme konusunda çözümler prosesten prosese değişiklik gösterdiğinden, öncelikle problem kaynağı olan emisyonun yapısının ve yayılma şeklinin çok detaylı şekilde incelenmesi, uygun filtre sistemi konfigürasyonunun belirlenmesi ve sistemin doğru şekilde projelendirilmesi kritik öneme sahiptir.(Elektrostatik filtre,Davlumbaz filtresi,Sulu filtre,Kartuş Filtre) 

En doğru ve uygun hava temizleme sistemleri çözümleri için AES her zaman hizmetinizdedir.  

 

 

ÇERKEŞLİ OSB MAH. İMES 8. CAD.
İMES OSB SİT.FABRİKA APT. NO:6
41455 DİLOVASI - KOCAELİ

+90 262 502 17 30(Pbx)
+90 262 502 18 66(Fax)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.