NOV OTEL – MÜRVER RESTAURANT


Nov Otel terasında bulunan Mürver Restaurant şov mutfağında bulunan davlumbazın altında çok yoğun duman ve koku çıkışına sebep olan odun kullanılmaktadır. Odun üzerinde yoğun şekilde et çeşitleri ve deniz ürünleri pişirilmektedir.
Solda yer alan resimde görülebileceği üzere, rakip bir firmaya ait filtrasyon sistemi ile sorun giderilmeye çalışılmıştır. Ancak odun ateşi için doğru konfigürasyon olmadığından dolayı yoğun duman ve koku problemi giderilememiştir ve komşuların şikayetleri devam etmiştir. Çevreden gelen yoğun rahatsızlıklar ve şikayetler üzerine firmamızdan çözüm talep edilmiştir.
Sağda yer alan resimlerde görülebileceği üzere, AES ‘know-how’ı ile piyasada muadili bulunmayan bir sistem tasarlanmış olup, odundan kaynaklanan duman ve koku yüksek verim ile filtre edildiğinden dolayı çevredeki rahatsızlıklar ve şikayetler sona ermiştir. Eski sistem, mevcut sisteme olası bir acil müdahale veya arıza durumu için yönlendirme damperi ile devreye sokularak davlumbazdan emilen havanın tahliyesi amacıyla İşletme tarafından yalnızca duman tahliye fanı olarak muhafaza edilmektedir.

ÇERKEŞLİ OSB MAH. İMES 8. CAD.
İMES OSB SİT.FABRİKA APT. NO:6
41455 DİLOVASI - KOCAELİ

+90 262 502 17 30(Pbx)
+90 262 502 18 66(Fax)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.